Energoelektronika - napędy Drukuj

Energoelektronika jest jedną z najintensywniej rozwijających się dziedzin i stanowi obecnie obszerny dział elektrotechniki. Jest dziedziną kompleksową, obejmującą zarówno problemy układów silnoprądowych urządzeń przekształtnikowych, jak zagadnienia techniki i sterowania. Naszym podstawowym celem jest sprostać wzrastającym potrzebom Klienta w zakresie przekształcania energii elektrycznej w celu dokładnej regulacji napędem.

 

W tym zakresie oferujemy Państwu pełny serwis, naprawy i uruchomienia  aplikacji sterowania napędami w układach automatyki z zastosowaniem przetwornic częstotliwości (falowników) soft-startów firmy DANFOSS, ABB, Schneider Electric i innych firm. Oferujemy kompleksowy serwis, naprawy, uruchomienia półprzewodnikowych układów rozruchowych napędów elektrycznych sterowanych w technice analogowej i cyfrowej.

 

W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe nabyte na obiektach KGHM Polska Miedź S.A. Jesteśmy uczestnikami szkoleń w zakresie obsługi nowych urządzeń przekształtnikowych, współpracujemy z przedstawicielami większości firm w Polsce zajmujących się produkcją i dystrybucją  przetwornic częstotliwości. 

 

Nasi specjaliści posiadają wiedzę z zakresu doboru oraz zabudowy ochronników przepięć dla urządzeń przekształtnikowych. Są członkami Międzynarodowego Klubu Ochrony Przepięciowej i Odgromowej firmy DEHN Niemcy.